İşe Alım

MURADİYE ELEKTRİK  olarak başarımızın, en değerli kaynağımıza yani çalışanlarımıza bağlı olduğuna yürekten inanıyoruz. Bu kapsamda, misyonumuz, vizyonumuz ve prensiplerimiz çerçevesinde en yetenekli çalışanları bulmak ve istihdam etmek amacıyla insan kaynakları süreçlerimizi geliştiriyoruz.

Açık pozisyonlarımıza başvuran adayları aşağıda belirtilen sürece göre değerlendiriyor ve işe alım sürecini tamamlamış oluyoruz.

ise-alim.svg

Başvuran adaylarımızın özgeçmişlerini, belirlenen nitelikler ve iş tanımına göre ilk değerlendirmeye alıyoruz.

9 prensibimizden (Güven Ver, Kalpleri Kazan, Sonuç Üret, En İyisi Ol, Müşterini Anla, Geleceği Yakala, Anlam Kat, Rehberlik Et ve Güçlendir) oluşan prensip setimize dayanarak uygun adaylar ile, ilgili bölüm yöneticilerimizle beraber İK ekibi olarak prensip bazlı mülakatlar yapıyoruz.

  • Genel Yetenek Testi
  • Job Fit + Persona Envanteri veya LEIT Liderlikte Duygusal Zeka Envanteri
  • Yabancı Dil Testleri veya
  • Değerlendirme Merkezi Uygulamasından oluşan değerlendirme araçlarından bir veya birkaçını, pozisyonun gereklerine göre uyguluyoruz.

Pozisyona uygun bulunan adayımıza iş teklifi sunuyoruz. Teklifi kabul eden adayımızın işe başlamasıyla işe alım sürecimizi tamamlıyoruz. Muradiye Elektrik A.Ş.’nin bir parçası olmak için, açık pozisyonlarımıza aşağıda bulunan İş Fırsatları bağlantısına tıklayarak ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

 Yeni Unvan : MURADİYE ELEKTRİK ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ

Adres : Huzur Mah. Azerbaycan Cad. Skyland Sitesi B Blok Kat:16 No:4B/240 34485 Sarıyer/İSTANBUL

Vergi D.ve Nosu : Maslak V.D. 624 039 0134

Tel : 0 212 267 42 06

Fax : 0 212 267 42 09

İş Fırsatları

İş fırsatlarımıza aynı zamanda Muradiye Elektrik A.Ş. Kariyer Sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Kariyer Sitemiz